Новотроїцька підстанція Е(ш)МД Генічеської станції.

Рішенням обласної ради від 14 грудня 2012 року №649, відповідно до закону України «Про екстрену медичну допомогу», в Херсонській області створено комунальний заклад «Обласний теріторіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ХОР.
01.03.2013 року підрозділ Новотроїцького відділення швидкої медичної допомоги увійшов до складу КЗ «Обласний теріторіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ХОР. Новотроїцьке відділення Е(ш)МД забезпечує на території Новотроїцького району організацію та надання  екстреної медичної допомоги пацієнтам і постраждалим, які перебувають у невідкладних станах, у повсякденних умовах та під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Новотроїцький район знаходиться в південно — східній частині Херсонської області. Південний схід району омивається водами Сивашу — замкнутого природного водосховища. Повздовжна вісь району співпадає з північно — західним напрямком і досягає 100-110 км, поперечник з південно — східним і досягає 60-80 км. Це найбільший район області за площею. Площа району 21тисяча кв.км.
Чисельність населення складає 36543 мешканців.
Новотроїцька підстанція Генічеської станції Е(ш)МД знаходиться у двоповерховій будівлі Новотроїцької ЦРЛ. Частину будівлі 32кв.м передано в оренду КЗ «Обласний теріторіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ХОР.
У розпорядженні Новотроїцької підстанції  Е(ш)МД  Генічеської станції знаходяться три автомобіля УАЗ ВТ 01-39 АА, УАЗ ВТ 02-23АІ та Пежо — Боксер.
У Новотроїцькій підстанції  Е(ш)МД працює дві фельдшерскі бригади.

        Штатний розпис  Новотроїцької підстанції  Генічеської станції Е(ш)МД.


№ з/п

Найменування штатних посад

Кількість фізичних осіб

1.

Старший фельдшер

1

2.

Фельдшер виїзний

9

3.

Медсестра диспетчер

4

4.

Молодша медсестра

4

5.

Водій автотранспортних засобів

8

         
Старший фельдшер має вищу кваліфікаційну категорію. Три фельдшера мають першу кваліфікаційну категорію. Першу категорію мають дві медсестри — диспетчера. Чотири фельдшера мають другу кваліфікаційну категорію.
Новотроїцьке відділення Е(ш)МД має достатню кількість лікарськіх засобів та виробів медичного призначення для надання екстреної медичної допомоги пацієнтам і постраждалим, які перебувають у невідкладних станах, у повсякденних умовах та під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Фінансування з обласного бюджету.
Звернення стосовно надання екстренної медичної допомоги за єдиним телефонним номером екстреної медичної допомоги 103 або за єдиним телефонним номером системи екстреної допомоги населенню 112, залежно від стану пацієнта, поділяються на екстрені та не екстрені.      
Відповідно до статті 6 Закону України «Про екстрену медичну допомогу» прийнято Постанову Кабінету міністрів України від 21 листопада 2012 року №1119 «Про норматив прибуття бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на місце події». Згідно зазначених нормативів, прибуття бригади на місце події за зверненнями, що належать до категорії екстрених, становлять у містах — 10 хвилин, у населених пунктах поза межами міста — 20 хвилин.