За 11 місяців поточного року на базі відділу пройшли навчання 1100 осіб. Серед них , окрім медичних працівників, волонтери, працівники рятувальних служб, поліції, воїни збройних сил та територіальної оборони.

     Основна увага приділялась тимчасовій зупинці критичної кровотечі, забезпечення прохідності дихальних шляхів, проведення простих реанімаційних заходів.

20230125 101551 555

20230209 112530 555

20230209 113241 555

У квітні 2023 року розпочав роботу Національний портал з імунізації vaccine.org.ua (далі – Портал), створений ГС «Коаліція за вакцинацію» в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який реалізується на підтримки Міністерства охорони здоров’я України та ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України». Портал має на меті покращити інформування населення, популяризувати щеплення серед дітей та дорослих і стати національним джерелом інформації про імунізацію для медичних працівників за прикладом подібних ресурсів у США, Канаді, Австралії та країнах Європи.

На Порталі представлена інформація про інфекційні хвороби, Календар щеплень, рекомендації щодо вакцинації для різних груп населення. Надаються роз'яснення щодо нормативно-правової бази у сфері імунізації. Також на Порталі консультують експерти з різних регіонів України та постійно оновлюється перелік пунктів щеплень.

Також на Національному порталі з імунізації функціонує розділ «Навчання, події», де розміщується інформація про офлайн- та онлайн-курси та заходи з теми імунопрофілактики для медичних працівників та громадськості.

Робота Національного порталу з імунізації vaccine.org.ua сприяє підвищенню охоплення населення профілактичними щепленнями та збільшенню поінформованості населення шляхом поширення публікацій і навчальних матеріалів для громадськості та медичних працівників.

изображение viber 2022 02 08 14 02 44 315

Комунальним некомерційним підприємством «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради виплачено заробітну плату за січень 2022 р. в повному обсязі, відповідно до Постанови КМУ «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» від 12 січня 2022 року N°2.
**** Заробітна плата за січень склала лікарям не менше 20.000 гривень та середньому персоналу не менше 13.500 .
**** Заборгованість відсутня.

a9LTeHNPnwc

         14 січня 2022 року відбувся візит голови Херсонської обласної ради Олександра Самойленка до КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ХОР.

         За вагомий внесок у справу охорони здоров’я населення області, надання екстреної медичної допомоги, рятування життя людей в умовах поширення коронавірусної хвороби та високу професійну майстерність колективу КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради була вручена Подяка обласної ради. Очільник Херсонської обласної ради особливо відзначив працю колективу закладу під час різкого підвищення навантажень, пов’язаних з необхідністю ліквідації наслідків епідемії COVID-19 та відмітив своєчасність реагування та надання екстреної медичної допомоги населенню області протягом новорічних свят.

У ніч на Різдво в холодному степу просто посеред дороги прийшов у цей світ маленький хлопчик. Та він і його мати могли б не вижити, якби не самовідданість двох скромних працівників «швидкої допомоги». І ось хвилююча історія про це.

1Ралі на виживання