a9LTeHNPnwc

         14 січня 2022 року відбувся візит голови Херсонської обласної ради Олександра Самойленка до КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ХОР.

         За вагомий внесок у справу охорони здоров’я населення області, надання екстреної медичної допомоги, рятування життя людей в умовах поширення коронавірусної хвороби та високу професійну майстерність колективу КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради була вручена Подяка обласної ради. Очільник Херсонської обласної ради особливо відзначив працю колективу закладу під час різкого підвищення навантажень, пов’язаних з необхідністю ліквідації наслідків епідемії COVID-19 та відмітив своєчасність реагування та надання екстреної медичної допомоги населенню області протягом новорічних свят.

У ніч на Різдво в холодному степу просто посеред дороги прийшов у цей світ маленький хлопчик. Та він і його мати могли б не вижити, якби не самовідданість двох скромних працівників «швидкої допомоги». І ось хвилююча історія про це.

1Ралі на виживання

Коллектив Обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф щиро
вітає с ЮВІЛЕЄМ Михайла МЕДВЕДЄВА,
старшого лікаря з медицини невідкладних станів центральної оперативної диспетчерської!
41 рік віддано екстреної дорозі!
 
ДЯКУЄМО за Ваш ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, за Вашу МУДРІСТЬ, ЧУЙНІСТЬ та ВИТРИМАННІСТЬ!
БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я, ЕНЕРГІЇ, НАТХНЕННЯ та НАСНАГИ! Ми ради працювати РАЗОМ!

Переглянути відеоматеріал

13123123
За перші дні нового року, у порівнянні з передноворічним періодом, кількість викликів швидкої медичної допомоги зросла на 20 відсотків. Всі бригади 1 січня працювали на викликах. Якими були перші дні нового року для екстрених служб, дізнатись за посиланням.

DSC 0003
Чергувати новорічної ночі у складі бригади швидкої допомоги припало вже не вперше, говорять фельдшери Олексій Туманов та Сергій Єгоров.

"І тридцять перше, і перше – це дуже напружені чергування. 31-го числа, коли народ святкує, саме новорічної ночі близько опівночі найпоширеніші виклики – через травми, отримані внаслідок запуску феєрверків: опіки очей, обличчя, рук. Також новорічної ночі часті алкогольні отруєння. Є і бійки, ножові поранення тощо", - каже Олексій Туманов.

Попри всі заклики лікарів щороку відбувається одне і те саме, говорять медики. Про небезпечні виклики вони попереджають поліцію. Такий випадок може припасти й на чергування жінки-фельдшерки

"Все згідно з графіком і плюс - у нас у кишені є тривожна кнопка. Якщо виникає надзвичайна ситуація, натискаємо і до нас швидко приїздить поліція", - говорить Сергій Єгоров.

Олексій Туманов каже, кількість викликів святкової ночі може сягнути й двадцяти на кожен екіпаж.

Переглянути відеорепортаж