Тактико-спеціальні навчання у Скадовську

   Згідно плану основних заходів Херсонського обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 21 квітня 2016 року у місті Скадовськ проведені спільні тактико-спеціальні навчання бригади екстреної медичної допомоги Скадовської станції екстреної медичної допомоги та Скадовського пожежно-рятувального підрозділу 19-ї державної пожежно-рятувальної частини головного управління ДСНС України у Херсонській області.

   Метою навчань було відпрацювання взаємодії закладів охорони здоров’я,  що входять до системи екстреної медичної допомоги з підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій. Проведення тренувальних навчань відбулося  у супермаркеті «ФРЕШ» за адресою вул. Гагаріна № 81. Виконана імітація пожежі на складі з наступним задимленням приміщень та двома умовними постраждалими працівниками.

    Силами однієї бригади Скадовської станції ЕМД відпрацьовані дії щодо надання кваліфікованої та своєчасної медичної допомоги з наступною евакуацією умовних потерпілих до найближчого медичного закладу.

   При підведенні підсумків навчань керівництвом 19-ї ДПРЧ м. Скадовськ ГУ ДСНС та Скадовської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги робота всіх задіяних підрозділів відмічена такою, що виконана на відмінно.

    Завідувач Скадовської станції ЕМД  В.А. Березовський

1

2