изображение viber 2022 02 08 14 02 44 315

Комунальним некомерційним підприємством «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради виплачено заробітну плату за січень 2022 р. в повному обсязі, відповідно до Постанови КМУ «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» від 12 січня 2022 року N°2.
**** Заробітна плата за січень склала лікарям не менше 20.000 гривень та середньому персоналу не менше 13.500 .
**** Заборгованість відсутня.

a9LTeHNPnwc

         14 січня 2022 року відбувся візит голови Херсонської обласної ради Олександра Самойленка до КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ХОР.

         За вагомий внесок у справу охорони здоров’я населення області, надання екстреної медичної допомоги, рятування життя людей в умовах поширення коронавірусної хвороби та високу професійну майстерність колективу КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради була вручена Подяка обласної ради. Очільник Херсонської обласної ради особливо відзначив працю колективу закладу під час різкого підвищення навантажень, пов’язаних з необхідністю ліквідації наслідків епідемії COVID-19 та відмітив своєчасність реагування та надання екстреної медичної допомоги населенню області протягом новорічних свят.

У ніч на Різдво в холодному степу просто посеред дороги прийшов у цей світ маленький хлопчик. Та він і його мати могли б не вижити, якби не самовідданість двох скромних працівників «швидкої допомоги». І ось хвилююча історія про це.

1Ралі на виживання

Коллектив Обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф щиро
вітає с ЮВІЛЕЄМ Михайла МЕДВЕДЄВА,
старшого лікаря з медицини невідкладних станів центральної оперативної диспетчерської!
41 рік віддано екстреної дорозі!
 
ДЯКУЄМО за Ваш ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, за Вашу МУДРІСТЬ, ЧУЙНІСТЬ та ВИТРИМАННІСТЬ!
БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я, ЕНЕРГІЇ, НАТХНЕННЯ та НАСНАГИ! Ми ради працювати РАЗОМ!

Переглянути відеоматеріал

13123123
За перші дні нового року, у порівнянні з передноворічним періодом, кількість викликів швидкої медичної допомоги зросла на 20 відсотків. Всі бригади 1 січня працювали на викликах. Якими були перші дні нового року для екстрених служб, дізнатись за посиланням.